Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
5887 7165

Telliskivi 56
6733 965  ∕  5330 3390

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
5887 7165

Telliskivi 56
6733 965  ∕  5330 3390

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Uudishimupäev ja uued kursused varsti tulekul!

Eesti President Alar Karis kutsub kõiki tähistama 17. novembril uudishimupäeva, et inimesed pööraksid oma teadmiste ja oskuste täiendamisele erilist tähelepanu ning õpiksid järjepidevalt midagi täiesti uut.

Uudishimu päev väärtustab elukestvat õppimist ja silmaringi avardamist. Hea võimalus on seda teha koos Tallinna Rahvaülikooliga. Meie mitmekülgne kursuste ja huviringide valik pakub igas eas täiskasvanutele enesearendamiseks ja vaba aja sisustamiseks rikkalikult võimalusi. Meile on oodatud igaüks, olenemata east või varasemast õppimiskogemusest.

Novembris ja detsembris on algamas mitmeid põnevaid kursuseid, millega on võimalik veel liituda. Näiteks saab koos Jaak Juskega külastada Riigikogu ja Pika Hermani torni, SpeakSmart`i koolitaja Lauri Kriisa juhendamisel lihvida argumenteerimisoskusi, et edukamalt oma seisukohti kujundada, esitada ja kaitsta. Koolitusel „Õmble ise praktiline jõulukink“ saab kahel neljapäeva õhtul õmblusõpetaja Aire Tänava juhendamisel õmmelda valmis meelepärase jõulukingi ning mõned vabad kohad on ka tekstiilikunstnik Riste Laasbergi tikitud monogrammi töötuppa. Tööotsijad saavad tutvuda video CV koostamise võimaluste ja praktiliste soovitustega ning kõik kokandushuvilised on oodatud valmistama maitsvaid roogi avokaadost või hoopis nostalgilisi sefiiripalle ja linnupiimakooki.

Kevadpoolaasta kursustele registreerimise avame kodulehel traditsiooniliselt 1. detsembril. Nagu ikka, on tulemas nii vanu häid ja armastatud klassikuid kui ka päris uusi kursuseid. Meiega on liitumas ka mitmeid päris uusi koolitajaid. Kursuste valik tuleb tõesti põnev ja inspireeriv, mis detsembri jooksul täieneb veelgi.

Inspireerivat uudishimu päeva soovides
Sinu Tallinna Rahvaülikool

#uudishimupäev

Teated

Artiklid

Näitused

Jälgi meid

Head mõtted ja küsimused

Koostööpartnerid