Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

Telliskivi 56
6733 965  ∕  5330 3390

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

Telliskivi 56
6733 965  ∕  5330 3390

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Töötajad

Südalinna maja

Estonia pst 5a, Tallinn 10143,   tel 630 6508, 5690 1707


Hannelore Juhtsalu

Hannelore Juhtsalu

direktor
hannelore.juhtsalu@kultuur.ee

Ülle Võrno

Ülle Võrno

koolitusjuht
ylle.vorno@kultuur.ee

Tiina Rugo

Tiina Rugo

koolitusjuht
tiina.rugo@kultuur.ee

Merike Harvo

Merike Harvo

koolitusjuht
merike.harvo@kultuur.ee

Vanalinna maja

Vene tn 6, Tallinn 10123,   tel 644 1149, 5887 7165


Sigre Suurvarik

Sigre Suurvarik

arendus- ja koolitusjuht
sigre.suurvarik@kultuur.ee

Erlich Lõwi

Erlich Lõwi

turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
erlich.lowi@kultuur.ee

Erena Reilent

Erena Reilent

koolitusjuht
erena.reilent@kultuur.ee

Liina Kiviselg

Liina Kiviselg

büroo- ja haldusjuht
liina.kiviselg@kultuur.ee

Pelgulinna maja

Telliskivi 56, Tallinn 10611,   tel 6733 965, 5330 3390


Lea Mäemat

Lea Mäemat

koolitusjuht
lea.maemat@kultuur.ee

Terje Mudist

Terje Mudist

koolitusjuht
terje.mudist@kultuur.ee

Juta Kokk

Juta Kokk

administraator