Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

Telliskivi 56
6733 965  ∕  5330 3390

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

Telliskivi 56
6733 965  ∕  5330 3390

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Töötajad

Hannelore Juhtsalu

Hannelore Juhtsalu

direktor
hannelore.juhtsalu@kultuur.ee

Ülle Võrno

Ülle Võrno

vanemkoolitusjuht
ylle.vorno@kultuur.ee

Katri-Evelin Kont

Katri-Evelin Kont

vanemkoolitusjuht
katrievelin.kont@kultuur.ee

Tiina Rugo

Tiina Rugo

koolitusjuht
tiina.rugo@kultuur.ee

Erle Jõema

Erle Jõema

koolitusjuht (turundus)
erle.joema@kultuur.ee

Erena  Reilent

Erena Reilent

koolitus- ja büroojuht
erena.reilent@kultuur.ee

Lea Mäemat

vanemkoolitusjuht
lea.maemat@kultuur.ee

Terje Mudist

koolitusjuht
terje.mudist@kultuur.ee

Merike Harvo

koolitusjuht
merike.harvo@kultuur.ee

Sigre Suurvarik

koolitus- ja projektijuht
sigre.suurvarik@kultuur.ee