Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.
Занятия по эстонскому языку для начинающих А1 проводятся два раза в неделю. Данный курс рассчитан для людей желающих изучать эстонский язык с нуля.
Учебная программа охватывает различные темы и обращает внимание на все аспекты языка, такие как: чтение, письмо, грамматика, аудирование и разговорная речь. Во время занятий проводятся как групповые, так и парные задания в игровой форме, направленные на развитие практического использования языка уже с первого урока.
Во время занятий уделяется внимание базовой грамматике, словарному запасу и практике общения.
приветствие, фразы прощания и вежливые слова; дни недели; числительные; языки, национальности и лексика ежедневного быта; знакомство; погода, сезоны, месяцы и дата; мой день; прилагательные и цвета; семья и дом; продукты питания и напитки; работа и профессии
основы произношения, вопросительные слова, система склонения в единственном числе, местоимения, цифры и порядковые числительные, спряжения глаголов в настоящем и прошедшем времени, ma и da инфинитив; послелоги; дополнение; союзы и междометия; когда?; типы слов.
Eesti keele tunnid algajatele A0 tasemelt toimuvad kaks korda nädalas. Kursus on mõeldud inimestele, kes soovivad õppida eesti keelt nullist.
Õppekavas käsitletakse erinevaid teemasid ja pööratakse tähelepanu kõikidele oskustele nagu lugemine, kirjutamine, grammatika, kuulamine ja rääkimine.
Tundides viiakse mänguliselt läbi nii rühma- kui paarisülesandeid, mis on suunatud praktilise keelekasutuse arendamisele esimesest tunnist alates.
Tundides pööratakse tähelepanu elementaarsele grammatikale, sõnavarale ja suhtlemispraktikale.
tervitamine, lahkuminekufraasid ja viisakussõnad; nädalapäevad; numbrid; keeled, rahvused ja igapäevaelu sõnavara; tutvustamine; ilm, aastaajad, kuud ja kuupäev; minu päev; omadussõnad ja värvid; perekond ja kodu; toit ja joogid; töö ja elukutsed.
põhihääldus, küsisõnad, ainsuse käändesüsteem, asesõnad, numbrid ja järgarvud, verbide oleviku- ja minevikukonjugatsioonid, ma- ja da- infinitiiv; järelsõnad; täiendsõnad; side- ja vahesõnad; millal?; sõnaliigid.
• mõistma lauseid ja sagedamini kasutatavaid sõnu, mis on seotud elu võtmevaldkondadega (nt teave enda ja pere kohta, ostlemine, töö).
• mõistma õpitavate teemade raames igapäevaseid lühikesi ja lihtsaid väiteid, lihtsaid vestlusi, sõnumeid ja tekstide sisu.
• osalema igapäevases suhtluses.
• rääkima ja lauseid vahetama kirjeldamaks oma perekonda, teisi inimesi, olmet, arvamusi, tööd