Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Vanalinna Ukulele Klubi ehk Vukulele Klubi

Hetkel on kohad täis. Kui tekib vabu kohti, avame registreerumise uuesti!

Kursuse eesmärk:

See on lõbus ja kerge viis alustada ukulele mänguga tutvumist ja tegeleda järjekindlalt oma mänguoskuse hoidmise ja arendamisega. Klubi sobib neile, kes tunnevad rõõmu seltskondlikust ühislaulmisest ja -mängimisest ja kel on huvi ukulele kui rütmi- ja saatepilli vastu. Tegevuse käigus on võimalik õppida ka meloodiaid mängima.

Osalejal võiks olla huvi oma ukulele soetamise vastu, kui tal seda veel pole. Klubi pakub ka abi ukulele soetamisel. Muusikaline ettevalmistus ja pillioskus ei ole takistuseks aga pole ka eelduseks klubiga liitumisel.

 

Kursuse sisu:

Koosmängimise ja -laulmise käigus õpime ja harjutame ukulele akorde ning erinevaid rütmifiguure. Vastavalt osalejate tasemele ja arengule kujuneb ja areneb ka repertuaar.

Ukulele klubi klubiõhtutel mängitakse ja lauldakse koos jõukohaseid seltskonnalaule oma ukulelede saatel. Tutvutakse erinevate mänguviiside- ja laadidega. Klubi liikmed saavad laulude sõnad koos duuridega väljatrükitult ja failidena. Vajalik on isikliku ukulele olemasolu.

* Igal kohtumisel on plaanis kasutada 1,5 tundi pillimängu õppimiseks, harjutamiseks, koosmänguks ja -laulmiseks ning lisaks tund konsultatsioonideks, infovahetuseks, klubiliseks tegevuseks ja suhtlemiseks.

Klubilisele tegutsemisvormile sobivalt saavad osalejad mõjutada klubiõhtutel toimuvat, võtta initsiatiivi ja arendada erinevaid klubilisi tegevusi.

Kursuse lõpetaja oskab enda ja teiste laulu ukulelel saata. Teab ja mängib ukulele põhiakorde ja rütmifiguure lihtsamate laulude saateks. Suudab ise leida jõukohast repertuaari ja oma valitud laule „peast” saata.

Fotograaf Olev Mihkelmaa

KOOLITUSJUHT:
Erle Jõema
644 1149
5887 7165
erle.joema@kultuur.ee

Aeg

teisipäeviti üle nädala
kell 17.30 – 20.00
24. september – 03. detsember 2019

Maht

20 tundi

Hind

kuutasu
september 18 €
oktoober 36 €
november 36 €
detsember 18 €

Asukoht

Vene tn 6
II korrus

Registreeru

Vanalinna Ukulele Klubi ehk Vukulele Klubi

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis