Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Soololaulu ABC

Irene Kabonen

Kursus on mõeldud lauluhuvilistele, kes soovivad laulda  solistina, ansamblis või kooris.
Individuaaltundide eesmärgiks on bel canto (it ilus laul) laulustiili tutvustamine ja lauluoskuste arendamine. Eelduseks on elementaarne viisipidamine.

Individuaaltunnis tegeldakse laulmist ettevalmistavate füüsiliste harjutuste, hingamisharjutuste ja diktsiooniharjutustega. Samuti tehakse hääleharjutusi tehnika arendamiseks, et laulda jõukohast repertuaari. Kursuse jooksul antakse lauljale selleks vajalikud vokaaltehnilised vahendid. Repertuaari valik sõltub õpilase soovist ja lähtuvalt tema võimetest.

Irene Kabonen on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud. Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli klaveri erialal, samuti lõpetanud Tallinna Riikliku Konservatooriumi (praegune Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia) muusikapedagoogika ja koorijuhtimise erialal ning seejärel laulu erialal. Magistrantuuri lõpetas Irene Kabonen cum laude. Ta on läbinud Sibeliuse-Akadeemia (Soome) doktorantuuri vokaalpedagoogika erialal. Tegutsenud soolo- ja koorilauljana (sopran) Eesti Raadio ja Televisiooni Segakooris, „Hortus Musicuse“ Akadeemilises Kooris, Eesti Kontsertkooris, Euroopa Kooriakadeemia (EuropaChorAkademie – Saksamaa) koosseisus, samuti tegutseb ta kontsertmeistrina.

Solistina on Irene laulnud Stockholmi, Helsingi, Sankt-Peterburi, Washingtoni ja eesti kirikutes. Kooriartistina on ta esitanud vokaalsümfoonilisi suurvorme Luxemburgis, Viinis, Berliinis, Münchenis, Brüsselis, Lissabonis, Tel Avivis, Norras.

Irene Kabonen nõustab vokaaltehniliselt soome ja eesti ooperisoliste, samuti Savonlinna ja RO Estonia ooperikoori lauljaid.

Aeg

reedeti, 26. jaanuar - 27. aprill 2018
Tunde ei toimu 23. veebruaril ja 30. märtsil.

Maht

12 tundi

Hind

156 eurot

Asukoht

Vene tn 6

Registreeru

Soololaulu ABC

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis