Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Sinu selja tervis

Seljateraapia seminar koosneb kahest osast, milles esimeses keskendume rohkem ülaseljale ja teises alaseljale. Samas on need kaks osa tihedalt teineteisega ühendatud. Olen igapäevase selja terapeudina süvenenud valude põhjuste otsimisse ja näinud otseseid seoseid psühholoogiliste faktorite, keha asendite ja meie kehas toimuva vahel. Valu on alati pinge. Füüsilisest tegevusest lähtuva pinge põhjuseid on lihtsam kõrvaldada kui pikaajalisest vaimsest pingest tulenevaid.

Seminari alustame seljavalude põhjuste teadvustamisega. Avame seljavalude põhjused nii Hiina Meditsiinist kui energeetilisest vaatenurgast lähtuvalt. Räägime lahti lihtsad tõed, mida igaüks peaks oma kehast teadma.
Seejärel läheme harjutuste juurde, mida saame kasutada seljavaludest vabanemiseks ja keha tasakaalustamiseks. Teeme nii füüsilisi kui hingamis- ja meditatiivseid harjutusi.

Esimesel kokkusaamisel keskendume kaelale, õlavöötmele ja ülaseljale. Teisel kokkusaamisel keskendume alaseljale. Siiski on need kaks ühendatud. Keha energeetiline ja lihassüsteem on mõlemad terviklikud.

Mõlemal kokkusaamisel räägime nii “kiiretest” kui pikaajalistest lahendustest seljavaludest vabanemisel. Uurime, kas toitumine ja mineraalained võiksid meid aidata. Õpime ka seljavaludest vabanemist läbi lihtsate massaaživõtete ja akupunktuuripunktide. Õpime nii õlavöödet kui alaselga tugevdama.

Seminari läbinu oskab:

• teadvustada seljavalu põhjuseid,
• teha keha tasakaalustavaid ja selga tugevdavaid harjutusi,
• kasutada lihtsamaid akupunktuuripunkte seljavalust vabanemiseks.

Kursuste korraldusega tutvu lähemalt siin

Aeg

laupäeviti kell 12.00 - 14.30
2. ja 16. veebruar 2019

2. ja 16. veebruar

16. veebruar

Maht

6 tundi

Hind

kaks korda 42 €
üks kord 21 €

Asukoht

Vene tn 6
II korrus

Registreeru

Sinu selja tervis

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis