Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Shibori

Tiina Sillar

Shibori on iidne Jaapanist pärit kangatöötlemise ja -värvimise tehnika. Enne värvimist kangas volditakse, seotakse ja õmmeldakse erineval moel ning tulemus on alati eriline, põnev ja ainukordne.

Kursusel tutvume shibori ajaloo, traditsiooniliste töövõtete ja -tehnikatega ning kasutamisvõimalustega tänapäeval. Teeme läbi erinevad töövõtted ning kursuse käigus valmib igal osalejal väike kanganäidiste kollektsioon.

 

Juhendaja Tiina Sillar on õppinud käsitöö- ja kodundusõpetajaks Kehtna Maamajandus- ja Tehnoloogiakoolis, käinud praktikal Soomes ning  lõpetanud rahvusliku tekstiili eriala diplomiõppe TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias. Tiinal on seitsme aasta pikkune turundustöö kogemus rahvusvahelises suurettevõttes. Oma tööde ja loominguga on ta osalenud  mitmetes loomeettevõtluse projektides ja näitustel.

Praegu õpib Tiina Eesti Kunstiakadeemias tekstiilidisaini magistriõppes. Ta tegutseb ettevõtjana ja koolitajana, nõustab alustavaid ettevõtjaid ning juhendab tekstiilistuudios Kiriline http://kiriline.blogspot.com/ erinevaid kangatehnoloogia ja käsitöö õpitubasid.

Kursus toimub koostöös Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liiduga.
Loe koolitustingimustest siit.

Aeg

kell 10-16
laupäev, 14. aprill 2018

Maht

8 tundi

Hind

50 eurot

Asukoht

Estonia pst 5a
I korruse käsitööklass

Registreeru

Shibori

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis