Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Praktiline õnne töötuba

Kadri Koppel

Praktiline õnne töötuba annab ülevaate sellest, mis on täisväärtuslik ja õnnelik elu ning mida inimene saab ise teha, et seda saada. Kogu koolitus tugineb teaduspõhisel positiivsel psühholoogial – see on teadusharu, mis tegeleb inimeste õnnelikkuse uurimisega, sh on välja töötatud erinevaid harjutusi, mida inimesed saavad ise teha, et oma vaimset tervist parandada ja seeläbi eluraskustega paremini toime tulla.

Koolitus koosneb lühikesest teoreetilisest sissejuhatusest, mille raames osalejad saavad teada, mis asi on positiivne psühholoogia, mis on stress ja depressioon ning miks on vaja enda vaimu eest hoolitseda.
Suurema osa töötoast moodustavad praktilised harjutused – teeme ühiselt läbi erinevaid hea tuju harjutusi. Me kõik oleme koolis või trennis õppinud erinevaid füüsilisi harjutusi, millest endale sobivamaid oleme hiljem edasi teinud. Samamoodi on hea tuju harjutustega, töötoas teeme läbi harjutusi, mis tõstavad head tuju (tänulikkus, „parim päev“, eesmärgid jms), millest endale sobivamaid saavad osalejad hiljem iseseisevalt edasi teha.

Edukas koolituse läbinu:

  • teab, mis on positiivne psühholoogia
  • teab, mis on stress
  • tunneb peamisi õnne komponente
  • oskab teha õnne- ja heaolutunnet suurendavaid harjutusi

 

Kadri Koppel on sotsiaaltöö magister, kes on vaimse tervise teemadega tegelenud 15 aastat. Viimased aastad on ta keskendunud ennetusele ehk sellele, kuidas inimesed saaksid oma vaimset tervist hoida, et eluga paremini toime tulla ja õnnelikumad olla (õnnelikus saada).
Õnne psühholoogiat on ta õppinud nii Pennsylvania Ülikooli kui Indian School of Business kursustelt.

Kursuste korraldusega tutvu siin

Aeg

kolmapäev, 20. veebruar 2019
kell 18 - 20.15

Maht

3 tundi

Hind

21 €

Asukoht

Estonia pst 5a
IV korrus

Registreeru

Praktiline õnne töötuba

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis