Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Minu keha ja liikumine 50+

Meie kehaga on kõige lähedasem ainult üks inimene – meie ise. Mitte keegi teine ei liigu, tunne ega tegutse samamoodi kui meie. Loomulikult võime oma elu lihtsalt ära elada, aga kindlasti saab elukvaliteet muutuda tähenduslikumaks, kui oma kehast paremini teadlikud oleme.

Milline on minu vastupidavus? Milline on minu liikumisvõime liigestest? Mis annab mulle energiat? Mis tekitab minus head enesetunnet? Nendele ja paljudele teistelegi küsimustele vastuse saamiseks on ainult üks moodus – oma keha ja liikumist paremini tundma saada.

Treeningtunnid annavad võimaluse avastada oma keha, selle väljendusvahendeid ja väljendusrikkust. Tundides tehtu suunab tegelema õige kehatööga ja toetavate harjutustega nt. kaela- ja põlveliigeste probleemide puhul vältimaks vigastusi ja ülekoormust. Ja kui keha saab endast teadlikumaks, saab rõõmsaks ka meel.

50+ vanuses osalejad omavad teadmisi, mis neile sobib ja mis mitte, nad omavad elukogemust ja sooritavad seda, mis neile mõistlik tundub.
Püüame koos avastada ja leida, millistest harjutustest ja mis kehapiirkondadele on kõige enam vajaka. Kindlasti püüame treeningutes üleval hoida ka mängulisust (nt. Voldemar Panso on selle vajadust õppeprotsessis eriti rõhutanud). Samuti tegeleb treener osalejatega individuaalselt, sest selles eas ilmnevad nii selja- kui põlvevalud jne.

Treeningtund koosneb kolmest osast:
* soojendus;
* põhiosa (nt. erinevate tantsustiilide treeningtundides sooritatav; aeroobsed liikumised);
* venitused.

Kursuste korraldusega tutvu lähemalt siin

Aeg

kolmapäeviti kell 11 - 12.30
2. oktoober - 18. detsember 2019

Maht

kord 2 tundi

Hind

kuutasu:
oktoober 35 €
november 28 €
detsember 21 €

Asukoht

Vene tn 6
II korrus

Registreeru

Minu keha ja liikumine 50+

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis