Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Kuidas rääkida muusikajutte mudilastele?

Marit Mõistlik-Tamm

Muusikalised tegevused on sobilikud kõikidele inimestele kogu nende elukaare jooksul ja eriti just mudilastele. Tänapäeva lapsed õpivad laule-tantse-mänge lasteaedades, kuid lapsevanematelgi on armas oma lapsega „muusikajuttu“ ajada ja/või vajalikud toimingud rõõmsaks mänguks muuta. Meie eesmärgiks on anda selleks teadmisi ja inspiratsiooni.

Kahel õhtul tutvustatavad muusikajutud köidavad samaaegselt mudilase erinevaid meeli ja pakuvad rõõmsat koostegemise lusti mõlemale osapoolele.

Kõigepealt räägime üldiselt taoliste loovate ja arendavate muusikaliste tegevuste läbiviimise põhimõtetest.
Sellele järgneb praktiline osa, kus mängime ja laulame, et iga lapse (vana)vanem või lähedane saaks sealt oma ainulaadsete isikupäraste muusikajuttudega edasi minna.

Meie kavas on otsimis- ja leidmislaulud, nimelaulud, laulud erinevate tegevuste saateks (ärkamine, söömine, pesemine, riietumine, reisimine, magamaminek jne), sõrme- ja varbalaulud, sõnadeta laulud ja lihtsate pillide meisterdamise ideed.

NB! Eelnev muusikaharidus, laulu- või pillimänguoskus pole vajalik. Oodatud on kõik emad-isad, vanaemad-vanaisad!

Marit Mõistlik-Tamm (PhD) lõpetas 2007. aastal muusikaõpetaja magistriõppe Tallinna Ülikoolis ning 2013. aastal omistati talle filosoofiadoktori kraad kasvatusteadustes. Ta töötab muusika lektorina Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis, kus on mh alushariduse muusikaõpetuse praktika ülikoolipoolne juhendaja.Ta on ka kolmeaastase poja ema ja täiendab koos temaga oma teoreetilisi teadmisi praktikas.

 

Aeg

esmaspäeviti kell 18 - 19.30
29. oktoober ja 5. november 2018

Maht

4 tundi

Hind

20 eurot

Asukoht

Estonia pst 5a
IV korrus

Registreeru

Kuidas rääkida muusikajutte mudilastele?

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis