Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Maroko köök

Liis Sillaste-Toots

Maroko köök on imeliselt eksootiline, ent samas mitte väga vürtsikas. Maitsed on pehmed ja harmoonilised ning pakuvad täiesti uudset toiduelamust.

Kursusel tutvume Maroko köögile kõige iseloomulikumate maitseainetega ning toiduvalmistamise nippidega. Valmistame eelroaks põneva magus-soolaka apelsinisalati, pearoaks vast ühe tuntuma Maroko roa, kanatadžiini (ehk kanahautise) soolasidruni ja oliividega ning magustoiduks apelsiniõieveega maitsestatud piimapudingu mandli-kaneelipuruga. Ja muidugi tuleb üks õige Maroko õhtusöök lõpetada magusa piparmünditeega!

  • Apelsinisalat
  • Kanatadžiin soolasidruni ja oliividega
  • Apelsiniõieveega maitsestatud piimapuding
  • Kuulus Maroko piparmünditee

 

Liis Sillaste-Toots on tõlkijast hobikokk, kelle sulest on ilmunud kolm kokaraamatut: „Lapsed, sööma! Maitsvat toitu laiast ilmast“ ja „Kokatarkusi must valgel“ koos Kertu Sillastega ning „Mitte ainult hummusest. Taimetoite araabia maadest“ koos Anniina Ljokkoiga. Ta on üle kahe aasta vedanud maailma maitsete kokandusõhtuid Tallinnas Kultuuriköök 82-s. Liis otsib kodukööki vaheldust ja põnevust kogu maailmast, kuid kõige rohkem armastab ta araabia maade kööke ning eriti Maroko kööki. Maroko sõpradel külas käies on ta igal võimalusel nina- ja kättpidi toidutegemise juures.

Aeg

teisipäeval, 19. märtsil 2019 - 2 vaba kohta
kell 17.30-20.30

Maht

4 tundi

Hind

30 €

Asukoht

Estonia pst 5a
I korruse köök

Registreeru

Maroko köök

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis