Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Kiire ja tõhus kontorimassaaž

Neonilla Vellend

Seda võiksid osata kõik inimesed, sest see on tervisele kasulik ja meeldiv vaheldus tööl. On leitud, et massaaž töökohal tõstab tööviljakust, loob hea meeleolu ja sõbraliku atmosfääri.

Kontorimassaaži tegemiseks saab kasutada tavapäraseid puhkepause.

Massaaži tehakse läbi riiete spetsiaalsel on-site toolil. Kui seda pole, saab kasutada ka tavalist tooli. Massöör masseerib korralikult läbi õlavöötme piirkonna, kaela, kukla, õlad ja käed. Massaaž hõlmab kogu selga, sealhulgas nimme– ja ristluu piirkonda.

Kontorimassaaž on kohandatud ja lihtsustatud „Amma“ massaaž, mille algne päritolumaa on Hiina, kuid mille võtsid üle jaapanlased, kes lihvisid selle täiuslikkuseni, lisades sellele ka mõningaid lääne massaaživõtteid.

Neonilla Vellend on Tallinnas Rävala 8 ruumides tegutseva Neonilla Tervisekooli juhataja ja Neonilla Massaažisalongi tegevmassöör ja refleksoterapeut. Selles tervisekoolis saab õppida massööriks, hooldustöötajaks, lapsehoidjaks vöi omandada kõik need erialad koos.

Lektoril on lõpetanud TPI tööstuselektroonikuna ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli meditsiiniõena.

Erinevaid massaažiliike (klassikaline rootsi, lümfi-, laste-, Tai massaaž jne) ja hiina traditsioonilist meditsiini on ta õppinud Eestis, Venemaal, Hispaanias, Norras, Rootsis, Hiinas, Ukrainas jm.

Ta on õpetanud massaažikoolis üle 16 aasta anatoomiat, mitmeid massaažiliike, hiina traditsioonilist meditsiini, olnud õppealajuhataja ja lektor. Samuti on ligi kümme aasta olnud EV massööride kutseeksami vastuvõtukomisjoni liige või esimees.

Kõige selle kõrvalt on ta olnud praktiseeriv massöör ja refleksoterapeut. Ta arvab, et oma eriala täiuslikuks õpetamiseks peab olema ühtviisi tugev nii teoorias kui praktikas.

Aeg

kolmapäeviti kell 18 - 20.15
21. - 28. märts 2018

Maht

6 tundi

Hind

36 eurot

Asukoht

Estonia pst 5a
I korrus

Registreeru

Kiire ja tõhus kontorimassaaž

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis