Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Kangaslilled

Tiina Sillar

Kangast lillede tegemiseks on palju põnevaid võimalusi, nii lihtsamaid kui keerulisemaid – alustades erinevatest paelavoltimise tehnikatest kuni lilledeni, mille iga detail lõigatakse ja töödeldakse hoolikalt. Ajalooliselt on kangast valmistatud lilli alati kõrgelt hinnatud kübarate, kottide ja kleitide kaunistusena ning ka tänapäeval on lilledel väärikas koht kõrgmoe lavadel.

Kuna kauplustes on müügil erinevaid kunstlilli, on lillede käsitööna valmistamise vajadus ja oskused üha haruldasemad.

KangaslilledjpgKursusel avame ukse tekstiilist lillede võlumaailma – tutvume erinevate meistrite töödega ja lillevalmistamise tehnikatega. Lisaks praktilistele oskustele jagab juhendaja teadmisi, mida ta on käinud kogumas erinevate lillemeistrite juures ning osalejad saavad täiendavaid materjale meili teel.

Juhendaja Tiina Sillar on õppinud käsitöö- ja kodundusõpetajaks Kehtna Maamajandus- ja Tehnoloogiakoolis, käinud praktikal Soomes ning lõpetanud rahvusliku tekstiili eriala diplomiõppe TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias. Tiinal on seitsme aasta pikkune turundustöö kogemus rahvusvahelises suurettevõttes. Oma tööde ja loominguga on ta osalenud mitmetes loomeettevõtluse projektides ja näitustel.

Praegu õpib Tiina Eesti Kunstiakadeemias tekstiilidisaini magistriõppes. Ta tegutseb ettevõtjana ja koolitajana, nõustab alustavaid ettevõtjaid ning juhendab tekstiilistuudios Kiriline http://kiriline.blogspot.com/ erinevaid kangatehnoloogia ja käsitöö õpitubasid.

Kursus toimub koostöös Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liiduga.
Loe koolitustingimustest siit.

Aeg

GRUPP TÄIS!
REGISTREERUMINE OOTEJÄRJEKORRAS!

21. september 2017
kell 17.30 - 20.30

Maht

4 tundi

Hind

25 eurot

Asukoht

Estonia pst 5a

Registreeru

Kangaslilled

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis