Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Improsüntees

Oled oodatud reedel 1. märtsil algusega kl 18 toimuvasse kolmetunnisesse improtreeningusse! Improsünteesime olevikku ehk see on võimalus avastada lihtsate ülesannete ja lõbusate mängude kaudu olevikus olemise lõputuid võimalusi. Töövahendiks ei miski muu, kui inimkeha kogu oma mitmekesisuses ja piiratuses. Kuidas praktiseerida olevikku? Lihtsalt hinga, teadvusta ja tunneta, mis toimub sinus ja sinu ümber. Reaktsioonid ja valikud ootavad tegemist aga sina hinga, lihtsalt hinga ja ole kohal.

Mari-Liis Pruul tegeleb lõbusa süvalihasteeninguga, Aafrika tantsudega, loovliikumisega, improvisatsiooni ja kontaktimprovisatsiooniga, loovmängude ja muuga.

Katrin Essenson keskendub spetsiifilisemalt impro kommunikatiivsemale potentsiaalile, loovliikumisele, aga samaväärselt ka kehatunnetusele. Osalejad treenivad oma teadlikkust häälest, kehast ja ruumist. Improvisatsiooni praktikale lähenetakse kasutades kehatunnetust (body mind centering) arendavat meetodit. Samuti laename ülesandeid action teatri (Action Theatre) meetodi varasalvest.

Meie praegune aeg on kuidagi eriti fokuseeritud olevikule või elamisele olevikus. Reageerida on vaja kohe! Omades teadlikkust, enesekindlust, valmidust, kogemust ja praktikat või ka meetodeid selleks – kas seegi pole üks terviklikkuse aluseid.

Aeg

reede, 1. märts 2019
kell 18-21

Maht

4 tundi

Hind

15 eurot

Asukoht

Vene tn 6
III korrus

Registreeru

Improsüntees

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis