Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Ilumassaaž

Neonilla Vellend

Kes meist ei tahaks olla ilus nii pidu- kui argipäevadel!
Pakume välja praktilise ilumassaaži lühikursuse, kus juhendaja käe all õpime tegema lõõgastavat näo ja peamassaaži.

Saame teada lisaks mõningaid nippe kosmeetika varasalvest, mis panevad juuksed läikima, silmad särama ja annavad näole värske ja noorusliku ilme.

Õpime tundma ja kasutama ka bioaktiivseid punkte, mis lõõgastavad, rahustavad ja annavad hea enesetunde. Neid peaks iga naine teadma, et tõsta oma näonaha toonust ja näha kauem nooruslik ja kena välja. Samuti uurime neid punkte, mis aitavad väsinud silmi ja punkte mõningate silmahaiguste raviks.

Kasutame näomassaaži tegemisel massaažiõlisid, millele on lisatud eeterlikke õlisid ja mis koos toidavad, rahustavad ning toniseerivad näo- ja kaelanahka.
Kasutame kursusel aroomilampi meelte vaigistamiseks, tasakaalustamiseks ja heaolutunde loomiseks.

Praktiliseks tööks võtta kaasa kaks suuremat froteerätikut ja üks käterätik.
Ülestähenduste ja kasulike retseptide kirjutamiseks paber ja kirjutusvahend.

Kohtumiseni õpitoas!

Neonilla Vellend on Tallinnas Rävala 8 ruumides tegutseva Neonilla Tervisekooli juhataja ja Neonilla Massaažisalongi tegevmassöör ja refleksoterapeut. Neonilla Tervisekoolis saab õppida massööriks, hooldustöötajaks, lapsehoidjaks vöi omandada kõik need erialad koos.

Lektoril on kaks kõrgharidust, ta on lõpetanud TPI tööstuselektroonikuna ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli meditsiiniõena.

Erinevaid massaažiliike (klassikaline rootsi, lümfi-, laste-, Tai massaaž jne) ja hiina traditsioonilist meditsiini on ta õppinud Eestis, Venemaal, Hispaanias, Norras, Rootsis, Hiinas, Ukrainas jm.

Ta on õpetanud massaažikoolis üle 16 aasta anatoomiat, mitmeid massaažiliike, hiina traditsioonilist meditsiini, olnud õppealajuhataja ja lektor. Samuti on ligi kümme aasta olnud EV massööride kutseeksami vastuvõtukomisjoni liige või esimees.

Kõige selle kõrvalt on ta olnud praktiseeriv massöör ja refleksoterapeut. Ta arvab, et oma eriala täiuslikuks õpetamiseks peab olema ühtviisi tugev nii teoorias kui praktikas.

Aeg

kolmapäev, 4. aprill 2018
kell 18 - 20.15

Maht

3 tundi

Hind

20 eurot

Asukoht

Estonia pst 5a
I korrus

Registreeru

Ilumassaaž

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis