Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Kõik kursused

Egiptuse tantsu töötuba

Salah Rambo

Egiptus on nii palju enamat kui vaid kuulsad vaaraod ja Niiluse jõgi. Heitkem sügavam pilk rikkalikku Egiptuse kultuuri ja folkloori – kuulsatest Said küladest lõunas Niiluse delta farmeriteni ja beduiini hõimudeni Siinais – kuidas nad elavad ja milliseid imelisi traditsioone nad kannavad – lauludest ja tantsudest elustiili ja riietuseni.

NB! Töökeel on inglise keel.

Salah Rambo (EGY) on multitalendist tantsuõpetaja Kairost. Tal on kaks akadeemilist kraadi tantsus ning see teeb ta eriliseks Egiptuse tantsu õpetajaks: tal on bakalaureuse kraad Giza Kunstide Akadeemiast, Kairo Balleti Instituudist ning hiljuti sai ta magistrikraadi Egiptuse traditsioonides ja folklooris, Folkloori Instituudist. Ta on kogenud tantsija Egiptuse folkloorses tantsus, balletis, kaasaegses tantsu ja hip-hopis.
Olles kunagi kuulsa Reda trupi liige, sai Salah Rambost tunnustatud tantsuõpetaja Kairo Kunstide Akadeemias ja solist Kairo Ooperi kaasaegses tantsukompaniis “Forsan el Shark”. Salah elab nüüd Tallinnas, kuid rahvusvahelise õpetajana on ta käinud töötubasid andmas festivalidel Soomes, Rootsis, Tšehhis, Kandas ja Hiinas (fotod: erakogu).

Aeg

neljapäev, 19. september 2019
kell 18 - 19.30

Maht

2 tundi

Hind

Rahvuskultuuride päevade raames tasuta

Asukoht

Vene tn 6
II korrus

Registreeru

Egiptuse tantsu töötuba

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

  • Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis