Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Kontakt Liitu uudiskirjaga

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Liitu uudiskirjaga

Mari-Liis Pruul

Mari-Liis Pruul on tantsu- ja teatrivallas elav ja loov inimene – erinevaid žanre puudutades on koostööd tehtud Olde Hansa, Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Tee Kuubis Tantsuteatri, Tallinna Rahvaülikooli, Tartu NEFA Rühma, Telliskivi Loomelinnaku, erinevate firmade ning eraisikutega ja erinevate koreograafidega Eestist ja mujalt ja seda nii esitaja kui ka looja poole pealt. Üks viimase aja pärle on aga Kõmsi Teatri trupi avastamine. Mis veel Mari-Liis’i paelub, on kirjandus – luuletused, lühikesed mõtteterad ehk prulismid, lastelood – need kõik on päiksekiired tema elus, mis loodetavasti varsti jõuavad ka kaante vahele!
Kõrgharidus Tallinna Ülikooli koreograafia osakonnast (Ba 2011) väljendub erialaselt praegu 5 erineval moel – loovtantsu tunnid lastele lasteaias, rahvatantsurühma juhendamine, Aafrika pärimustantsude tundide kursused, kaasaegse tantsu kursused ning täiskasvanute loovtants ja kehatunnetus (tasub proovida, mängulusti kui palju)!
Ta veetis 2013. aastal kaks kuud Aafrikas Ghanas, õppides kohalikke tantse ja laule, muusikat ja muidu igapäevast sealse kultuuri kohta.
Erinevatesse organisatsioonidesse kuuluvuslikkusest on ette näidata Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit (tavaliige), Eesti Teatriliit (tavaliige) ja MTÜ Haakuvad Maailmad (juhataja) – kusjuures MTÜ kaudu on võimalik kõikvõimalikku, mis Mari-Liis’il võimalik endast välja tuua, ka enda üritustele kutsuda – edasist tutvumist saab teha alltoodud aadressidel või veel parem, tunnis. Olete oodatud!

http://www.tantsuliit.ee/liikmed/mari-liis-pruul

https://haakuvadmaailmad.wordpress.com/

https://www.facebook.com/haakuvadmaailmad/

https://wordpress.com/post/aafrikablog.wordpress.com/587

https://veerepeal.wordpress.com