Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Koolist lähemaltKontakt

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt
Kõik kursused

Praktilised läbirääkimisoskused

Georg Merilo

Läbirääkimiste ekspert Georg Merilo annab esmakordselt avatud koolituse teemal “Mida igaüks peab teadma kunstist nimega läbirääkimised”.

Lühikursus on suunatud kõikidele aktiivsetele inimestele, kes soovivad olla ka läbirääkimiste laua taga kaasaegselt XXI sajandis.
Osalema on oodatud nii palgatöötajad kui ettevõtjad, nii era- kui avaliku sektori esindajad ja kindlasti ka kodanikeühenduste esindajad.

Läbirääkimisi on vaja pidada eeskätt tööl, olgu siis oma erialal kolleegide ja klientidega suheldes, nagu ka palgaläbirääkimistes. Korralikult läbi rääkides sujub elu paremini naabritega või korteriühistus, hobiklubis või ka näiteks suuremate asjade ja teenuste sisseostul.

Esimeses tunnis saavad osalejad teada, mis üldse toimub läbirääkimiste valdkonnas, mida tähendab struktureeritud mõtlemine ja kuidas teis(t)e pool(t)e ootusi struktureerida.

Teises, kolmandas ja neljandas praktilises loengus tehakse lektori juhtimisel ja näpunäidetel läbi elulähedased kaasused. Simulatsioonimängudes saab igaüks ennast proovile panna, kusjuures iga osaleja sooritust jälgib ja korrigeerib lektor vahetult.

Haarava ja kasuliku koolituse tulemusel teab osaleja, mida peab läbirääkimistel kindlasti tegema ja mida mitte mingil juhul teha ei tohi.
Osaleja omandab kindlalt toimivad võtted, oskusküsimused ja sõnavara, mille abil läbirääkimised õigesti ette valmistada ja edukalt lõpuni viia.

NB! Kursusel saab osaleda maksimaalselt 16 inimest!

Koolitaja Georg Merilo on valdkonnas olnud alates 2002. aastast, tema koostööpartnerite keskmine rahulolu on 96%.
Merilo on kutseühingu Läbirääkijate Gild asutaja ja on avaldanud erialaseid artikleid paljudes väljaannetes.
Lektori unistus on viia läbirääkimised Eesti gümnaasiumide ja kutsekoolide programmi, mis viib meie järgmise põlvkonna oskused ja rahvusvahelise hakkamasaamise sootuks teisele tasemele.

Aeg

kolmapäeviti kell 18 - 20.15
esimene kord kell 18 -19.30
7. märts - 27. märts 2018

Maht

11 tundi

Hind

77 eurot

Asukoht

Estonia pst 5a
I korrus

Registreeru

Praktilised läbirääkimisoskused

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

    Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis