Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

HEAD EESTI VABARIIGI AASTAPÄEVA!Koolist lähemaltKontakt

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt
Kõik kursused

Kinkeseebid

Helen Orav-Kotta

Ökoloogilisest materjalist puhtad lisaainetevabad seebid muudavad vanniprotseduurid kui koduseks spaaks. Isetehtud seep on hea kingitus iseendale ja ka sõpradele.
Õpitoa eesmärgiks on valmistada kingituseks 500 grammi seepi enda valitud eeterlike õlide ja taimsete lisanditega. Peale 4-nädalast valmimist sobivad seebid kingiks.

* Teeme läbi kõik seebivalmistamise etapid alates seebikiviga töötamisest kuni seebi vormivalamiseni. Seetõttu sobib õpituba ka neile, kes ei ole varem külmmeetodil seepe valmistanud.
* Tutvume ka seebi sisse pandavate lisanditega (taimed, lõhnad).
* Käsitleme ka aroomõlide kasutamist seepides. Isetehtud seep ei sisalda ühtegi mürgist lisandit, mis on tavalised sünteetiliste poeseepide sees. Seebid 2015

Hinnas sisalduvad kõik tööks vajaminevad materjalid ja kirjalik juhend koduse seebi valmistamiseks.
Seebivormi võib võtta ise kaasa või valida meie juurest. Silikoonist seebivormiga saab valminud massi jagada 6-ks seebiks, iga seep on võimalik luua erinevate lõhnade ja lisanditega. Pakume vaid toiduvalmistamiseks sobivat silikooni, millest ei eraldu mürgiseid ühendeid. Silikoonist vorm on taaskasutatav ja jääb koolitusel osalenule.

Osalejatel palun võtta kaasa põll või T-särk, mis kaitseks riideid. Kursuse hind ei sisalda silikoonist vormi, mille hind on 14 eurot. Vorme on võimalik osta kohapeal sularahas. Palun anna silikoonvormi soovist teada kursusele registreerumisel!
Kaasa võib võtta ka 5-10 cm kõrguse plastikust või keraamilise vormi, mis mahutab umbes liiter vedelikku.

Juhendaja Helen Orav-Kotta on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Tal on aroomiterapeudi diplom ja kutsetunnistus.

Aeg

teisipäeviti kell 17-20

I grupp 13. veebruaril 2018

II grupp 24. aprillil 2018

Maht

4 tundi

Hind

30 € (sisaldab materjalitasu 6 €)
Grupis on kuni 8 osalejat

Asukoht

Estonia pst 5a
I korruse köök

Registreeru

Kinkeseebid

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

    Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis