Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Koolist lähemaltKontakt

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt
Kõik kursused

Fototöötlus

Sul õnnestus pildistada ilvest poegadega, aga kaunisse loodusidülli jäi ka naabrimehe lagunev BMW? Käisid pulmas fotograafiks, aga suurest erutusest hakkasid käed värisema ja kõige olulisem pilt jäi pisut ähmane? Kõige isikupärasem ülesvõte sinust on koos kunagise kallimaga Tenerifel, nüüd on sul aga uus armastus ja oleks hädasti vaja pilti pisut “kaasajastada”?
See kõik on võimalik!

Targad mehed on valmis teinud tasuta fototöötlustarkvara Gimp, millega saab kerge vaevaga lõigata kaadrisse vaid olulise, teravustada pruudi silmad sügav-säravaks ja vahetada välja Tenerifel olnud kaaslase. Just sääraseid asju õpimegi tegema fototöötluskursusel.

Kursus toimub Estonia pst 5a arvutiklassis, kus on 9 kohta.

Mart Tartlan sisenes arvutimaailma 90ndate aastate keskel.
Käesoleval sajandil on ta töötanud peamiselt süsteemiadministraatorina ja samal ajal andnud oma teadmisi edasi Audenteses ja ning Tallinna Teeninduskoolis.
Põnevamate projektideena on ta üles ehitanud arvutipõhiseid erilahendusi alates automaatpesulatest ning lõpetades üle interneti jälgitavate kaameratega turvasüsteemidega.
Oma „lemmikloomaks“ peab Mart aga kodust linuxipõhist multimeediaserverit , mis jagab laiali erinevaid tele-ja raadiokanaleid, salvestab soovitud saateid ajal, mil kedagi pole kodus või kui mõne muu kanali pealt tuleb midagi olulisemat, ning mille esimene versioon valmis mitu aastat enne „tarkade telerite“ turuletulekut.

 

 

 

Aeg

neljapäeviti kell 18 - 19.30
08. november - 06. detsember 2018

Maht

10 tundi

Hind

55 eurot

Asukoht

Estonia pst 5a
IV korrus

Registreeru

Fototöötlus

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

    Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis