Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

Sügiskursused on kodulehel alates 9. maist!Koolist lähemaltKontakt

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt
Kõik kursused

Bachi õieteraapia

Dana Milko

1. Sissejuhatav loeng.
Räägime sellest, kuidas meie füüsilised haigused ja kannatused on põhjustatud negatiivsetest emotsioonidest nagu stress, hirmud, rahulolematus, kurbus, meeleolu langus jne.
See meetod on tõestanud, et negatiivsed emotsioonid ja tunded saab taimede abil muuta positiivseteks.
Sel korral räägime lähemalt stressi- ja pingemaandajatest ning sellest, kuidas elada Bachi õieteraapiliste tilkade abil täisväärtuslikumat ja õnnelikumat elu. Räägime sellest, mida on võimalik õieteraapiliste toodetega teha ja millistes valdkondades neid kasutada. Saad teada, mida, millal ja milleks kasutada.
Kuuled põnevaid lugusid elust endast ja lisaks proovime, kuidas maitseb õietilkadega vesi.

2. Kuidas saada vabaks negatiivsusest ja draamast oma elus? 
Miks on nii, et vaatamata kõigile pingutustele on Sinu elus siiski palju draamat ja konflikte? Miks lähed riidu teistega, kuigi seda üldsegi ei soovi? Võimalik, et oled lugenud mitmeid eneseabi raamatuid õnnest, rahulolust ja positiivsest mõtlemisest, käinud mitmetel kursustel ja osalenud meditatsioonidel, kuid siiski on elu täis konflikte. Miks positiivsed afirmatsioonid vahetevahel või siis üldsegi ei mõju?

Seekord räägime draamasõltuvusest, sellest, kuidas me ise loome konflikte ja kuidas on võimalik neid ära hoida. Kuidas ära tunda ja valida enda ümber inimesi, kes ei looks Su ümber kaost, vaid tooksid
Sulle rõõmu ja positiivseid elamusi.
Sellelt õhtult saad kaasa teadmised, kuidas konflikte lahendada ja hoida oma elu draamast ja negatiivsusest vabana. Loomulikult õpetan lisaks, kuidas Bachi õied kõiges selles aidata ja toetada saavad.

3. Julgus olla mina ise. Julgus jälgida oma südamehäält. 
Seekordseks teemaks on hirmud ja nende ületamine. Arutleme, kuidas hirmud mõjutavad otsuseid ja kuidas nad meid piiravad ning enda kütkes hoiavad.
Kuidas palju toredat ja südantrõõmustavat võib jääda elus kogemata, sest meie hirmud on meid pimestanud ja me ei julge ega näe, et on ka teisi võimalusi.
Õpetan Sulle, kuida Bachi õite abiga oma hirmudega toime tulla ja mis kõige tätsam – kuidas neid ära tunda. Me elame ja teeme oma otsuseid toetudes hirmule või armastusele.
Selle loengu eesnärgiks on anda Sulle julgust ületada oma sisemised hirmud ja õppida elama vastavalt oma südamehäälele.

4. Igaühele oma personaalne Bachi õiesegu!
Viimasel korral saab iga osaleja endale kokku panna ja kaasa võtta personaalse õiesegu. Selle loengu teema saab olema vastavalt kuulajate soovile.

Osalejatel palun saata vastus kahele küsimusele:

Mis on tunne, mida Sa kõige rohkem igatsed?
Missugune negatiivne tunne segab Sul oma eesmärke saavutamast?

Võid lisada teema, millest soovid rohkem teada saada.

Dana Milkol on üle 5 aasta kogemust ja isiklikku arengut Bachi õieteraapia alal. Ta on aastaid pidanud loenguid ja koolitusi Bachi õieteraapiast. Samuti koolitab ta Bachi õieterapeute, tema käe all on viimased 3 aastat saanud väljaõpet paljud huvilised.
Teadmised Bachi õieteraapiast omandas Bachi Keskuses Inglismaal , Brightwell cum Sotwellis, Mount Vernonis, kus dr. Bach kunagi elas ja töötas. Selles keskuses säilitatakse tänase päevani tema pärandit ja õpetusi Bachi õieteraapiast. Kuulub Bachi Keskuse rahvusvahelisse õieterapeutite registrisse.
On välja andnud Bachi õieteraapia käsiraamatu ja taimekaardid Bachi õite sõnumid

Aeg

kell 18-20
sügisel 2017

Maht

10,5 tundi

Hind

50 eurot (hinna sees on personaalne õiesegu)

Asukoht

Estonia pst 5a
I korrus

Registreeru

Bachi õieteraapia

  • Maksja andmed

    Täita kui maksja erineb osalejast
  • Pärast registreerimislehe täitmist ja saatmist väljastab Tallinna Linnakantselei Teile arve e-posti teel õppetasu maksmiseks, mis ühtlasi kinnitab ka Teie registreerumist kursusele.

    Kohtumiseni Tallinna Rahvaülikoolis