Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Tallinna Rahvaülikool

Usume elukestvasse õppesse. Pakume teoreetilisi ja praktilisi kursusi erinevates eluvaldkondades.

SÜGISKURSUSED NÜÜD KODULEHEL! NIMEKIRI TÄIENEB.



Koolist lähemaltKontakt

Estonia pst 5a
630 6508  ∕  5690 1707

Vene tn 6
644 1149  ∕  5887 7165

info@kultuur.ee

Kontakt

Töötajad

Liivi Soova

Liivi Soova

direktor
liivi@folkart.ee

Ülle Võrno

Ülle Võrno

vanemkoolitusjuht
ylle@kultuur.ee

Liivia Preast

Liivia Preast

koolitusjuht
liivia@kultuur.ee

Tiina Rugo

Tiina Rugo

koolitusjuht
tiina@kultuur.ee

Katrin Lükk

Katrin Lükk

koolitusjuht
katrin@kultuur.ee

Katri-Evelin Kont

Katri-Evelin Kont

koolitusjuht
katrievelin@kultuur.ee

Kristiina Oomer

koolitusjuht
kristiina@kultuur.ee

Siret Campbell

koolitusjuht
siret@kultuur.ee